Поздравление по случаю 20-летия Независимости Украины

23-08-2011, 12:48, посмотрело: 1030

Обсудить на форуме
0
Накануне государственного праздника Председатель Донецкой облгосадминистрации Андрей ШИШАЦКИЙ и председатель Донецкого областного совета Андрей ФЕДОРУК поздравили донетчан по случаю 20-й годовщины Независимости Украины.

Приводим оригинальный текст поздравления:

«Шановні донеччани!

Щиро вітаємо вас з нагоди 20-ї річниці Незалежності України!

В житті держави 20 років – дуже невеликий період. Разом з тим, якщо оцінювати його крізь призму людського життя, то це час, протягом якого виростає нове покоління.

Для ровесників Незалежності, які вже народилися в Україні, такі поняття як «право вибору», «свобода слова та самовираження», «демократичні цінності» - це більше, ніж конституційні засади, це спосіб світосприйняття. І саме ця молодь є носієм основних змін, бо вона виростала разом із державою.

Минулі роки були періодом значних перетворень як для країни, так і для кожного громадянина. Люди відкривали для себе нові можливості, знаходили нові перспективи, будували своє життя і виховували дітей.

У пріоритеті державної політики сьогодні - підвищення рівня життя людей і прагнення до розвитку нашої країни, що дозволить вивести її на провідні позиції серед інших держав світу.

Ми формуємо наше майбутнє своїми справами, і суспільство починається з кожного із нас.

Упевнені, що консолідованими зусиллями ми зможемо досягнути нових успіхів на шляху позитивних змін в житті держави та в соціально-економічному розвитку Донецької області.

Щиро бажаємо вам, дорогі земляки, достатку, міцного здоров’я, добробуту і сімейного затишку. Нехай у серці кожного завжди буде Україна»!»

meotida.com.ua
Источник: http://www.donoda.gov.ua/

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *