Довідкові матеріали для проведення інформаційного дня на підприємствах і організаціях Першотравневого району

28-09-2015, 12:42, посмотрело: 1765

Обсудить на форуме
0
від 28.09.2015 № 29
22 вересня відбулось засідання РНБО за участю Генерального секретаря НАТО, підписані документи відкривають нові перспективи співпраці України та Альянсу, заявив за підсумками засідання Президент Петро Порошенко. Підписані документи створюють якісно нові параметри, механізми взаємодії України з Північноатлантичним Альянсом. Буде підвищено статус Представництва НАТО в Україні. Дорожня карта співробітництва у сфері стратегічних комунікацій містить ефективні та узгоджені дії у протидії тій інформаційній агресії, яку Російська Федерація здійснює не тільки проти України, але й проти країн НАТО, відзначив Президент.
«МВС почало вже другу програму по впровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але і в маленьких містечках і селах. Це програма "українського шерифа". На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські - не тільки у новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відносини до кожного громадянина», - підкреслив Арсеній Яценюк.
22 вересня відбулось чергове засідання колегії облдержадміністрації. Очільник облдержадміністрації Павло Жебрівський зазначив, що у цей складний період ще більше відповідальності покладається на міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників районних військово-цивільних адміністрацій. «Сьогодні замало просто сумлінно виконувати поточну роботу. Ми повинні стати своєрідним драйвером, чітко визначати майбутні точки росту, розробляти та виконувати максимально ефективні проекти», - звернувся він до присутніх.
23 вересня Жебрівский П. І. відвідав Маріуполь з робочим візитом в рамках якого він зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу та відвідав ПАТ «Азовмаш». За результатами зустрічі з представниками бізнесу губернатор податкових канікул не пообіцяв, але запевнив в низьких відсотках по кредитуванню.
Згідно календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, в районі проведено відповідну роботу. До 16 вересня включно сільські, селищні виборчі комісії утворили одномандатні виборчі округи для проведення виборів депутатів сільської, селищної ради. До 17 вересня включно районною виборчою комісією утворено територіальні виборчі округи для проведення виборів депутатів районної ради. З 21 по 30 вересня 2015 року включно відбувається висування кандидатів у депутати різних рівнів, кандидатів на посади сільських, селищних голів. До 03 жовтня включно відповідна територіальна виборча комісія повинна оприлюднити відомості про реєстрацію кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посаду сільського селищного голови у визначений комісією спосіб.
26 вересня, в с.Урзуф відбувся Всеукраїнський фестиваль грецької культури «Мега Йорти» ім. Доната Патричі. Цьогорічний фестиваль був присвячений 235-річчю заснування грецьких сіл Приазов'я та 20-річчю Федерації грецьких товариств України.
В рамках фестивалю пройшла виставка культурної творчостi мешканців району. У виставці приймали участь Волноваський, Володарський райони, грецьке товариство Запорізької області, м. Маріуполь та с. Сартана, які приїхали на свято, щоб поділитись культурним досвідом із сусідами. На святі пройшов театралізований хід, проводилися майстер-класи з виготовлення виробів, приготування страв грецької кухні, історії костюмів греків Приазов'я. Хода супроводжувалась танцями та музикою. Потім розпочалась офіційна частина відкриття фестивалю, під час якої почесні гості привітали присутніх зі святом.
Після концертної програми відбулась боротьба «Куреш». Ввечері присутні взяли участь у народному гулянні та дивились фаєр - шоу.
Слава Україні! – Героям Слава!
Україна понад усе!!!

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *