Довідкові матеріали для проведення інформаційного дня на підприємствах і організаціях Першотравневого району.

31-08-2015, 11:26, посмотрело: 2986

Обсудить на форуме
0
від 31.08.2015 № 26
У Берліні декларували, що саме Росія і бойовики становлять єдину загрозу для відновлення миру на Донбасі. Про це Президент України Петро Порошенко заявив разом із канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом за результатами зустрічі.
Україна і комітет кредиторів домовилися про списання 20% держборгу, а також про відстрочення виплат на 4 роки і зниження процентних ставок до 7,75% річних по всіх випусках. Враховуючи ці домовленості, за прогнозами експертів дефолт Україні не буде грозити що найменше 4 роки.
З 20 серпня в районі триває акція «Я патріот і пишаюся цим!» Згідно, якої жителі району вивішують державні прапори України на своїх будинках. Варто відзначити, що такої кількості вивішених прапорів ще не було раніше зафіксовано у районі.
25 серпня відбулася зустріч голови райдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Д. В. Черниці з дітьми, які повернулися з відпочинку в літньому таборі Івано-Франківської області.
Ця поїздка відбулася за підтримки народного депутата України Лубінця Д. В. Він взяв на себе всі фінансові витрати для транспортування дітей та особисто відвідав їх у с. Ворохта. Також Дмитро Валерійович організував дітям чудову екскурсію по місту Львів.
Після повернення дітей з табору, Дмитро Васильович Черниця запросив їх до райдержадміністрації де пригостив солодощами та фруктами. У теплій і дружній обстановці діти ділилися своїми враженнями від незабутньої подорожі в одне з наймальовничіших місць України, серце Карпатських гір. Наприкінці зустрічі, Д. В. Черниця подарував кожній дитині державний прапор України.
28 серпня запущений перший в Донецькій області гуманітарно-логістичний центр, який значно покращить життя українців на окупованих територіях. Гуманітарно-логістичні центри розташовуються між контрольними пунктами в'їзду-виїзду (КПВВ) і лінією бойових зіткнень і призначені для того, щоб підприємці та гуманітарні організації змогли завозити на них товари, які реалізовуватимуть або розподіляти серед мирних жителів, що проживають на підконтрольних бойовикам територіях.
За результатами проведеної 6 хвилі мобілізації, яка закінчилась 17 серпня, Першотравневий район посів 2-е місце в Донецькій області.
З метою відбору ідей проектів до проекту Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року, за участю експерта проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Василя Кашевського, визначеного ПРООН консультантом з розробки Плану заходів, 28 серпня відбулось засідання з питань економічної діяльності, в якому взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В. І. та начальник відділу економіки райдержадміністрації Смолій В. І.
Слава Україні! – Героям Слава!
Україна понад усе!!!

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *