Повернення групи дітей пільгових категорій із літнього табору с. Ворохта

26-08-2015, 16:31, посмотрело: 2934

Обсудить на форуме
0
25 серпня відбулася зустріч голови райдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Д.В. Черниці з дітьми, що повернулися з відпочинку у літньому таборі в Івано-Франківській області.
Ця поїздка відбулася завдяки народному депутату України Лубенцю Д.В. усі фінансові витрати для транспортування дітей взяв на себе народний депутат України Д.В. Лубінець, який, доречі, особисто відвідав дітей у с. Ворохта. Також Дмитро Валерійович організував дітям чудову екскурсію по місту Львів.

Після повернення дітей із табору, Дмитро Васильович Черниця запросив дітей до райдержадміністрації де пригостив їх солодощами і фруктами. У сімейному колі, в теплій та дружній атмосфері діти ділилися своїми враженнями від незабутньої подорожі в одне з наймальовничіших місць України, серце Карпатських гір.

Протягом двох тижнів діти знайомилися з скарбницею українських звичаїв і традицій, пізнавали календарну обрядовість і культуру різних етнокультурних регіонів нашої країни. Тема цьогорічного табору була «Наш український рік».
Програма цієї поїздки була насичена різними екскурсіями, святковими заходами з елементами відтворення українських свят і традицій – українське весілля, бойовий гопак для хлопців. При заїзді у табір кожна дитина отримала подарунок – рюкзак з засобами для особистої гігієни та футболки з логотипом «Нове покоління». Крім того, кожен додому повернувся з заохочуваним призом –м`якою іграшкою, а деякі ще й не з одною. Такі подаруночки презентували кожному за гарну поведінку та активну участь у запланованій програмі. Окрім цього діти взяли участь у великому розмаїтті цікавих майстерень. Таборова програма включала: Протидія торгівлі людьми, Здорове Я, Протидія ВІЛ/ СНІД, Психологічне Я, Флористика, Фольклорне Я, Спортивна майстерня, Я-лідер, Духовне Я, Комп'ютерна майстерня, Бойовий гопак (поєднання бойового мистецтва і козацького гопака), Гончарство, Робота зі шкірою, Писанкарство та багато інших. Знання та навички, отримані на майстренях та гуртках, таборовики застосовували під час ігор. Діти досліджували мальовничі Карпати під час денних прогулянок. Програма цим не обмежилась: традиційно вони підкорили найвищу точку України - гору Говерлу, котра є символом мужності, досягнень, перемоги! Діти нашого району взяли участь і у великому святі – гала-концерті.
Одна з дівчат, Олександра Лощініна розповіла патріотичний вірш:
«Наш герб – тризуб.
У ньому сила Отця Небесного і Сина,
Тризуб немов сім`я єдина,
Де тато, мама та дитина
Живуть у мирі та любові
На Україні вільній, новій!»
Діти залишилися у захваті від поїздки, адже ця подія - одна з найяскравіших у їх житті. У шкільному творі «Як я провів літо» ця тема обов`язково буде під номером один. Переповнені позитивних вражень хлоці та дівчата вже не дочекаються, щоб розповісти своїм однокласникам про казкову подорож. Іх мрія виповнилась та з`явилася нова - ще раз повернутися у серце Карпатських гір – с. Ворохта.

У завершенні зустрічі, Д.В. Черниця подарував кожній дитині державний прапор України. Він побажав хлопцям та дівчатам ніколи не хворіти, жити в мирі та злагоді. Щоб над їхніми головами завжди було мирне небо. Згадав голова райдержадміністрації про дітей, що постраждали від вибуху у пгт. Володарське - одна дитина загинула, трое поранені та в тяжкому стані знаходяться у лікарні. А також про 10-ти річну дівчинку з с. Сартана, що постраждала під час бомбардування селища. Мати цієї дівчинки загинула, вона була родом з с. Дем`янівка Першотравневого району. Усі присутні побажали дітям скоріше видужати.
Дмитро Васильйович побажав своїм гостям гарно навчатися для того, щоб стати справжніми патріотами нашої країни та примножувати її багатство та велич. Розповів він і про координатора програм Міжнародного Благодійного Фонду «Нове покоління» Анку Вжесневську, яка велику увагу приділила дітям та заслуговує окремої подяки.
Зустріч завершилася фотографією на пам`ять та табірною кричалкою: «Місяць за місяцем швидко крокує. Нове покоління майбутнє будує!
Повернення групи дітей пільгових категорій із літнього табору с. Ворохта
Повернення групи дітей пільгових категорій із літнього табору с. Ворохта
Повернення групи дітей пільгових категорій із літнього табору с. Ворохта

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *