Урочистості до Дня Незалежності України

25-08-2015, 13:36, посмотрело: 2539

Обсудить на форуме
0
21 серпня 2015 року в смт. Мангуш відбулись масові урочистості до Дня Незалежності України, в рамках яких: парад вишиванок «Барвиста Україна» та нагородження переможців районного конкурсу «Гордість району».
Святкові заходи розпочались з параду вишиванок «Барвиста Україна» в якому взяли усть сільські та селищні ради, заклади культури, організації району та гості із Маріуполя. Святкову колону очолив голова райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Черниця Д. В. та голова районної ради Топузов В. Г.
На площі біля районного Будинку культури відбулась презентація колективів, які взяли участь у параді вишиванок. Після чого всі учасники та запрошені пройшли до глядацької зали районного Будинку культури, де відбувся районний урочистий захід до Дня Незалежності України та підведення підсумків конкурсу «Гордість району». В фойє РБК функціонувала виставка декоративно-прикладного мистецтва.
Звернувшись до присутніх з привітаннями голова райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Черниця Д. В. наголосив, День Незалежності України - це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили українську націю, виборювали незалежність та державність України. Нелегким та далеко не безхмарним видався нам, українцям, цей рік. Довелося йти важким шляхом, але саме в цей час ми мали змогу зрозуміти, якою невід’ємною частиною душі та серця кожного українця є Батьківщина. Немає значення, де ми народилися: у Києві чи Львові, Полтаві чи Маріуполі, Запоріжжі чи в Мангуші. Однаково, якою мовою ми говоримо, вирішальним є одна наша спільна єдина Батьківщина і наше майбутнє, яке тільки разом ми можемо змінити на краще.
Голова районної ради Топузов В. Г. у своєму виступі привітав присутніх зі святом Дня Незалежності та зазначив що сьогоднішній парад вишиванок об’єднує всіх мешканців району та сприяє укріпленню патріотичного виховання не тількі молоді а всіх поколінь.
Після цього керівники району вручали дипломи та статуетки переможцям конкурсу «Гордість району».
В номінації «За досягнення в галузі сільськогосподарського виробництва»: Полудень Сергія Миколайовича, механізатора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія».
В номінації «За активну діяльність в органах місцевого самоврядування»: Поповича Володимира Прокоповича, Мелекінського сільського голову.
В номінації «Працівник державної установи»: Боєвську Аллу Анатоліївну, начальника 59-ї професійної пожежної частини, 25-го ДПРЗ.
В номінації «За досягнення в галузі малого та середнього бізнесу»: Глушич Василя Васильовича, приватного підприємця.
В номінації «Активіст ветеранського руху»: Будика Лідію Павлівну, голову Урзуфської сільської організації ветеранів війни та праці.
В номінації «За досягнення в галузі освіти»: Самарську Наталю Павлівну, вчителя Урзуфської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Гриценко Ірину Рафіківну, вихователя Ялтинського дошкільного навчального закладу «Червоний капелюшок».
В номінації “За досягнення в галузі охорони здоров’я”: Джеломанову Ольгу Валентинівну, головну медичну сестру КЗ Першотравневого ЦПМСД;
Зеніну Любов Миколаївну, завідувача, старшу медичну сестру терапевтичного відділення Першотравневої Центральної районної лікарні.
В номінації “За досягнення в галузі культури”: «Працівник закладу культури клубного типу» - Конжукову Аллу Дмитрівну заступника директора, художнього керівника Першотравневого районного Будинку культури;
«Працівник бібліотеки» - Терентєву Марію Миколаївну, завідувачку Ялтинської селищної бібліотеки.
В номінації «За досягнення в укріпленні законності та правопорядку» Чубарова Павла Вікторовича, заступника начальника райвідділу, начальника міліції громадської безпеки, підполковника.
В номінації “За високу культуру обслуговування у сфері послуг”: Штипера Романа Володимировича, водія сміттєзбиральної машини Мангушського комбінату комунального підприємства «Водхоз».
В номінації “За досягнення в спорті”: Чорний Владислав Григорович, чемпіон Донецької області 2014, 2015 років, чемпіон України 2014, 2015 роки, чемпіон Європи 2014, 2015 роки, абсолютний чемпіон Європи 2015 рік, бронзовий призер чемпіонату Світу 2014 рік.
В номінації “За відродження духовності”: Коломойця Івана Івановича, керівника Мангушського Муніципального оркестру духової та естрадної музики.
В номінації “Громадський діяч”: Бєлову Прасковю Антонівну, секретаря Мангушської селищної ради.
В номінації «Багатодітна родина»: Балакіну Антоніну Миколаївну та Балакіна Валерія Олександровича, що виховують 8 дітей та 4 онуків.
В номінації «Активіст молодіжного руху»: Попруженко Артема Вікторовича, завідувача юридичного сектору райдержадміністрації.
В номінації «За досягнення в галузі житлово-комунального господарства»: Попова Івана Юрійовича, директор Урзуфського курортно-комунального підприємства, Урзуфської сільської ради.
По завершенню нагородження солісти та художні колективи РБК подарували присутнім свої тематичні номери.
Після заходів корзини жовто-блакитних квітів від Дмитра Черниці і Володимира Топузова поклали біля меморіальної дошки Володимира Побединського (який загинув у березні 2015 року в бою в с. Широкино).
Нинішня річниця Незалежності України залишила у жителів району та гостей незабутнє враження, збагатила їх духовно. Вселила надію на краще майбутнє, зміцнила їх любов до України.
Слава Україні! – Героям Слава!
Урочистості  до Дня Незалежності України
Урочистості  до Дня Незалежності України
Урочистості  до Дня Незалежності України
Урочистості  до Дня Незалежності України

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *