День відкритих дверей у ФОП Підтинна О.С.

2-07-2015, 12:10, посмотрело: 2235

Обсудить на форуме
0
01 липня 2015 року у ФОП Підтинна О. С. Першотравневим районним центром зайнятості було проведено День відкритих дверей.
ФОП Підтинна О.С. займається торгівлею іграшками та дитячим одягом. Товари, представлені на полицях універмагу, різноманітні та користуються великим попитом населення району. Районний центр зайнятості та ФОП Підтинна О.С. тісно співпрацюють. З початку року до цього роботодавця направлено 7 безробітних, з них - 3 з компенсацією єдиного соціального внеску. З загальної кількості працевлаштованих-4 належать до соціально незахищеної категорії.
В заході прийняли участь 23 особи з числа зайнятого населення, 2 безробітних та работодавець Підтинна Оксана Сергіївна. Увагу присутніх акцентовано на змінах, що відбуваються в чинному законодавстві та на необхідності проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців.
Начальник відділу надання послуг роботодавцям Сніжана Горайчук ознайомила присутніх з положеннями Закону України «Про зайнятість населення», зокрема, з тими, які стимулюють роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, які не є конкурентоспроможними на ринку праці. Зокрема, – молоді, жінок, осіб віком понад 50 років, інших вразливих категорій громадян шляхом виплати компенсації в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.
Під час заходу головним бухгалтером Тетяною Генсьор було презентовано 2 вакансії - продавці непродовольчих товарів. Також було ознайомлено з характером, умовами, специфікою роботи та основних вимогах до претендентів.
За результатами проведеного дня відкритих дверей у ФОП Підтинна О.С. організовано навчання 2 безробітних жінок під замовлення роботодавця з подальшим працевлаштованням на постійну роботу продавцями непродовольчих товарів.

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *