День відкритих дверей на підприємстві СТОВ «Агрофірма Надія»

1-07-2015, 15:43, посмотрело: 2491

Обсудить на форуме
0
В заході прийняли участь 33 особи з числа зайнятого населення, 2 безробітних та работодавець Демиденко Л.В.– директор СТОВ «Агрофірма «Надія».
День відкритих дверей на підприємстві організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць на данному підприємсті, дати можливість вирішити проблему працевлаштування, викликати зацікавленість роботодавця можливістю підбору необхідних йому спеціалістів, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.
Начальник відділу надання послуг роботодавцям Сніжана Горайчук надала присутнім інформацію про реальний стан ринку праці району та його потреби в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості, професії, які актуальні на ринку праці району та регіону.
Леонід Демиденко презентував своє підприємство, визначив необхідні професійні вимоги, які необхідні для виконання виробничих завдань на належному професійному рівні, якісно і вчасно. Ним було доведено до відома про характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до претендента.
В результаті ознайомлення з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, перебуваючих на обліку, було прийнято рішення про організацію тимчасових робіт у СТОВ «Агрофірма «Надія» для безробітного мешканця села та організацію навчання під замовлення роботодавця за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва з подальшим працевлаштуванням для ще одного безробітного.

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *