Служба зайнятості-випускникам шкіл

18-05-2015, 16:20, посмотрело: 1954

Обсудить на форуме
0
Трудовий потенціал будь-якої країни закладений в учнівській молоді. І від того, яку професію обере сьогоднішній школяр, залежить і його власне майбутнє і майбутнє всієї країни. Тож, питання ким бути і який шлях професійного самовизначення слід обрати – є актуальними для кожної молодої людини, що перебуває на порозі вибору подальшої професійної долі. Саме у вирішенні питань вибору професії на допомогу учням приходить районна служба зайнятості.
З початку навчального року спеціалісти Першотравневого районного центру зайнятості стали частими та бажаними гостями у школах району. 15 травня проведено виїзну акцію у Бердянську загальноосвітню школу для надання допомоги учням 7-10 класів в питанні професійного самовизначення. Директор центру зайнятості Надія Тєрьошкіна надала інформацію про послуги служби зайнятості, ознайомила зі станом ринку праці району та міста Маріуполя, актуальними професіями, за якими є можливість працевлаштуватися, перспективними напрямками навчання. Більше сорока старшокласників взяли участь в акціях. Проведення заходів включало не лише повідомлення корисної та важливої для школярів інформації стосовно вибору майбутньої професії, але і проведення профдіагностичного тестування, яке пройшли всі , без виключення школярі. Разом з профконсультантом центру зайнятості Ганною Кочубей діти сформулювали поради щодо уникнення помилок і розачарувань у виборі професії. Завдяки використанню Мобільного центру профорієнтації було представлено деякі матеріали профінформаційного сектору центру зайнятості, а саме «Професіографічний путівник», інформаційні буклети, з якими з задоволенням познайомились і учні молодших класів. Заходи проходили дуже жваво, діти ставили багато питань, розповідали про те, ким працюють їх батьки, цікавились рівнем заробітної плати за омріяною професією.
Активну участь в організації та проведенні заходу взяв директор Бердянської загальноосвітньої школи – Сергій Янатьєв. Цікаві дискусії та діалоги з вчителями школи допомогли молоді отримати відповіді на запитання щодо професійного самовизначення, реальне уявлення про затребуваність в рідному районі.

Директор Н.Тєрьошкіна
Служба зайнятості-випускникам шкіл
Служба зайнятості-випускникам шкіл
Служба зайнятості-випускникам шкіл
Служба зайнятості-випускникам шкіл

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *