Урочистості з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської трагедії

24-04-2015, 13:12, посмотрело: 1549

Обсудить на форуме
0
З метою відзначення 29-ї річниці Чорнобильської трагедії на території Першотравневого району проводиться ціла низка тематичних заходів. Так, 24 квітня 2015 року в смт. Мангуш відбулись районні урочисті заходи та покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Після покладання квітів до пам’ятного знаку всі присутні вирушили до глядацької зали районного будинку культури.
В заході взяли участь: голова райдержадміністрації Черниця Д. В., в. о. голови районної ради Аврамов С. І., голова районної організації Першотравневий «Союз Чорнобиль» Аврамов І. Г., Благочинний Першотравневого району о. Костянтин, працівники державних установ та організацій району, громадськість.
Голова райдержадміністрації Черниця Д. В. звернувшись до присутніх зазначив, що Чорнобильську трагедію неможливо стерти з пам’яті. Адже її наслідки ми досі відчуваємо у власному житті. Чорнобильська трагедія – одне з найстрашніших лих не тільки для України, а й для усього людства. І волею долі епіцентром ядерної аварії стала саме наша багатостраждальна українська земля. Кожного року ми віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства. В. о. голови районної ради Аврамов С. І. та голова районної організації Першотравневий районний «Союз Чорнобиль» Аврамов І. Г. привітали присутніх ліквідаторів аварії на ЧАЕС та виразили їм слова вдячності за проявлену мужність. Благочинний о. Костянтин провів траурну панахиду за загиблими внаслідок аварії на ЧАЕС.
До уваги присутніх були представлені відеоматеріали, які свідчили про трагічні події 29-річної давнини. Учасники художньої самодіяльності Центру дитячої творчості та солісти районного будинку культури подарували присутнім тематичні творчі номери.
Урочистості з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської трагедії
Урочистості з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської трагедії
Урочистості з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської трагедії

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *