Служба зайнятості-випускникам

21-04-2015, 16:57, посмотрело: 1305

Обсудить на форуме
0
Вибір професії можна порівняти з рішенням складної задачі з багатьма невідомими, яку дуже непросто вирішувати юнакам. Навіть, якщо вони оволоділи вміннями вирішувати математичні та фізичні задачі, задача вибору професії вимагає врахування власних бажань, здібностей, інтересів з одного боку і стан ринку праці та затребуваності обраної професії з іншого. Щоб засвоїти та проаналізувати все це в подальшому, у нагоді стане інформація та поради досвідченого та мудрого помічника, в ролі якого виступає служба зайнятості.
З метою розширення знань про світ професій, формування навичок правильного вибору професії 17 квітня фахівці Першотравневого районного центру зайнятості провели виїзну акцію „Подорожуємо країною професій” для учнів 9 класу Ялтинської середньої загальноосвітньої школи №2. Хлопці та дівчата поринули у професійне розмаїття за допомогою профконсультанта центру зайнятості Ганни Кочубей: знайомилися з актуальними на ринку праці професіями, з їхніми особливостями, мріяли про своє майбутнє, „приміряючи” до себе вподобану професію, знайомились з папками з описами професій.
Усі охочі мали змогу пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію і поради щодо професійного вибору та шляхів самореалізації.
Активну участь у заході прийняла заступник директора школи по виховній роботі Наталля Арабаджи. Вона схвально оцінила проведений захід і запросила фахівців центру зайнятості обов”язково завітити ще раз.
Служба зайнятості, в свою чергу, є найбільш зацікавленою у такій діяльності, бо результатом роботи з молоддю на етапі професійного визначення є відсутність проблем при подальшому працевлаштуванні.

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *