«День громади» в с. Бердянське

17-04-2015, 10:33, посмотрело: 1328

Обсудить на форуме
0
Реалізація громадянами права на звернення посідає особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян. Стаття 40 Конституції України закріплює право громадян України звертатися до органів державної влади і місцевого самоврядування та встановлює обов'язок органів влади та посадових осіб розглядати звернення й надавати обґрунтовані відповіді.
Саме для реалізації цієї важливої конституційно-правової гарантії 16 квітня 2015 року в с.Бердянське Бердянської сільської ради було організовано та проведено «День громади», в ході якого були вивчені нагальний стан та проблемні питання громади.
В заході взяли участь голова райдержадміністрації Черниця Д.В., заступник голови райдержадміністрації Мурза Г.В., керівники районної ради, районних служб та управлінь Першотравневого району, Бердянський сільський голова Букрєєва Н.О., працівники апарату райдержадміністрації, кореспондент районної газети «Сельская новь», мешканці Бердянської сільської ради.
В ході проведеного заходу був заслуханий звіт Бердянського сільського голови про виконання плану економічного та соціального розвитку ради за 2014 рік, перспективи розвитку на 2015 рік. Керівники районних служб розповіли мешканцям про законодавчі новації, відповіли на хвилюючі питання. Були обговорені потреби громади, намічені шляхи їх вирішення, керівникам відповідних служб надані доручення та визначені терміни їх виконання. Голова райдержадміністрації особисто взяв контроль за їх виконанням.
«День громади» в с. Бердянське

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *