Обираємо професію разом (Фото)

21-06-2014, 00:25, посмотрело: 2162

Обсудить на форуме
0
Обираємо професію разом (Фото) 30 травня директор Першотравневого районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна взяла участь в урочистому святі , присвяченому « Дню останнього дзвоника», в Приазовській загальноосвітній школі III-IV ступеню. У своєму виступі на святі вона підкреслила, що в цій школі спільно з центром зайнятості створені сприятливі умови для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії і позитивного відношення до робочих професій.

Директор центру зайнятості вручила директору школи Василю Загребельному грамоту за активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у профорієнтаційне виховання молоді, Учням 9-10 класів було презентовано профорієнтаційні щоденники, а випускникам школи – пам»ятні блокноти.

Надія Тєрьошкіна відзначила, що активна участь в інтерактивних заходах чималої кількості дітей цієї школи, які проводяться із застосуванням Мобільного центру профорієнтації, стала підтвердженням плідної співпраці з центром зайнятості , небайдужого ставлення педагогічного колективу до вибору професії учнівської молоді, яка є запорукою успішної трудової діяльності.
Обираємо професію разом (Фото)
Обираємо професію разом (Фото)
Обираємо професію разом (Фото)

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *