Першотравневий районний центр зайнятості інформує щодо стану додержання вимог чинного законодавства про працю відносно неповнолітніх осіб

21-06-2014, 00:16, посмотрело: 1809

Обсудить на форуме
0
Першотравневий районний центр зайнятості інформує щодо стану додержання вимог чинного законодавства про працю відносно неповнолітніх осіб Протягом 4 міс. 2014 року посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці у Донецькій області перевірено 796 роботодавців в результаті чого встановлено факт використання найманої праці 28 неповнолітніх осіб роботодавцями.

При цьому, роботодавцями відносно вищезазначеної категорії найманих працівників було допущено порушення в частині несвоєчасного та повного розрахунку при звільненні, не нарахування компенсації за невикористанні дні щорічної відпустки та інше.

З метою профілактики вчинення правопорушень, нагадуємо роботодавцям про основні гарантії, які передбаченні законодавством для неповнолітніх осіб. Так законодавством закріплено принцип рівності трудових прав. Не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років, однак за згодою одного із батьків або, особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п’ятнадцяти років.

Законодавством передбачена заборона застосування праці осіб молодше вісімнадцяти років на важких роботах і на роботах з шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах. Усі особи молодше вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають обов’язковому медичному огляду.

Крім цього свої особливості має робочий час неповнолітніх. Так, для працівників віком від 16 до 18 років – 36 годин на тиждень, для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період канікул) – 24 години на тиждень.

Тривалість робочого часу учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, не може перевищувати половини максимальної тривалості робочого часу для осіб відповідного віку. Оплата праці неповнолітніх осіб провадиться в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.

Неповнолітнім особам, які звертаються до державної служби зайнятості, надаються соціальні послуги, передбачені статтею 7 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (далі – Закон), а саме:
- пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських робіт для безробітних та інших робіт тимчасового характеру;
- професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації;
- профорієнтація;
- інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням.

Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Відповідно до статті 6 Закону право на матеріальне забезпечення на випадок безробіття мають застраховані особи, а також молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і яка потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце у разі реєстрації в установленому порядку відповідних осіб як безробітних.

Додаткові гарантії у працевлаштуванні
Молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу, відноситься до категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Для працевлаштування неконкурентоспроможних на ринку праці осіб, у тому числі неповнолітніх, підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Права неповнолітніх у трудових правовідносинах
Стаття 187 Кодексу законів про працю України (далі КЗпПУ) визначає права неповнолітніх у трудових правовідносинах: так, неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а у галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.
За законом не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років (ст. 188 КЗпПУ). Як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років.
Але сьогодні досить багато дітей бажають працювати влітку або під час шкільних канікул. Тому у Кодексі законів про працю України є уточнення, що для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час по досягненні ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює.
Усі особи молодше вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають обов'язковому медичному оглядові (ст. 191 КЗпПУ).
На кожному підприємстві, в установі, організації ведеться спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, із зазначенням дати їх народження (ст. 189КЗпПУ).

Неповнолітні працівники мають право:
- на скорочену тривалість робочого часу: у віці 16 — 18 років — 36 годин на тиждень; у віці 15 — 16 років (для учнів віком 14 — 15 років, які працюють у період канікул) — 24 години на тиждень (ст. 51 КЗпПУ);
- щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років надаються у зручний для них час. Щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років повної тривалості у перший рік роботи надаються за їх заявою до настання шестимісячного терміну безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації (ст. 195 КЗпПУ). Особам у віці до вісімнадцяті років надається щорічна відпустка тривалістю 31 календарний день (ст. 75 КЗпПУ);
- для робітників віком до вісімнадцяти років норми виробітку встановлюються виходячи з норм виробітку для дорослих робітників пропорційно скороченому робочому часу для осіб, що не досягли вісімнадцяти років (ст. 193 КЗпПУ);

- на виплату заробітної плати за скороченої тривалості щоденної роботи в такому самому розмірі, як працівникам відповідної категорії за повної тривалості щоденної роботи (ст. 194КЗпПУ).

Неповнолітніх працівників не мають права залучати:
- до виконання важкої роботи зі шкідливими та небезпечними умовами праці, до підземних робіт, до підіймання і переміщення предметів, маса яких перевищує встановлені граничні норми ваги (ст. 190 КЗпПУ);
- до роботи в нічний час, надурочних робіт, до робіт у вихідні дні (ст. 192 КЗпПУ).
Зокрема, до роботи, що потребує підіймання та переміщення важких речей, допускаються неповнолітні, які не мають медичних протипоказань, що засвідчено відповідним лікарським свідоцтвом. До тривалої роботи по підійманню та переміщенню важких речей підлітки до 15 років не допускаються.

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *