Проведене планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1-05-2014, 00:47, посмотрело: 779

Обсудить на форуме
0
Проведене планове  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 24 квітня 2014 року перший заступник голови Комісії, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Пастухов Є.Г. провів планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі ТЕБ та НС).

В засіданні комісії прийняли участь: члени комісії, керівники підприємств та власники (балансоутримувачі) захисних споруд району.

Розглянуті наступні питання:
1. Щодо наслідків масового спалювання сухої рослинності та необережного поводження з вогнем під час сільськогосподарських робіт та значної загрози виникнення пожеж у приватному житловому секторі, дачних кооперативах та природних екосистемах (Борлов В.В, Нічаєв Є.І.).

2. Про заходи щодо функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (Пастухов Є.Г., Борлов В.В.).

3. Про проведення стану готовності захисних споруд цивільного захисту (захисних споруд) до використання за призначенням у 2014 році ( Борлов В.В., Пастухов Є.Г., Мурза Г.В.).

4. Про питання стосовно чергового виникнення загрозливої аварійної ситуації на ділянці автомобільної дороги Т 05-20 Маріуполь-Урзуф в районі с. Мелекіне, від км.11+000- км 12000, яка пов’язана через активізацію зсувних процесів та зміщенням дорожнього покриття з перепадами висотою більше 20 см. Термінове вжиття необхідних заходів щодо недопущення виникнення можливої надзвичайної ситуації згідно з чинним законодавством, які сприятимуть покращенню безпеки дорожнього руху та запобігатимуть виникненню ДТП. (Попович В.П., Борлов В.В., Пастухов Є.Г., Нікітін С.В., Чубаров П.В., Мурза Г.В.).

5. Про вжиття необхідних заходів щодо забезпечення громадського порядку, сталого функціонування систем житлово-комунального господарства, об’єктів енергетичного комплексу, дорожнього господарства на території району згідно вимог чинного законодавства у ситуації, яка склалася в державі на даний момент (Чубаров П.В., Борлов В.В., Гончаров Ю.В., Пастухов Є.Г.).

Службам причетним до виконання рішень комісії надані відповідні протокольні доручення.
Проведене планове  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *