Всіх небайдужих запрошують прийняти участь у благодійній акції «Серце до серця»

11-04-2014, 12:08, посмотрело: 816

Обсудить на форуме
0
Всіх небайдужих запрошують прийняти участь у благодійній акції «Серце до серця» «Серце до серця» — благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року, починаючи з 2006 р.
Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів держави. Обладнання вже допомогло дітям, що мають вади з слухом та зором, недоношеним новонародженим дітям, а також дітям хворим на цукровий діабет.

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України щодо проведення благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та наказу Донецького ОЦСССДМ від 03.03.2014 № 23 про участь у підготовці та проведенні ІХ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з 7 по 27 квітня 2014 року під гаслом «Я хочу бачити життя» буде проводитись благодійна акція для допомоги дітям з вадами зору. Кошти будуть направлені на придбання обладнання для раннього виявлення неправильної будови ока у дитини і своєчасна діагностика та лікування цих захворювань, що дасть змогу мати повноцінний зір.

У 2013 році Донецька область посіла 4 місце серед областей України по збору коштів для дітей з вадами слуху. Обласна дитяча лікарня отримала медичне обладнання для діагностики і лікування слуху хворих дітей та слухові апарати для дітей з вадами слуху.

Враховуючи вищевикладене запрошуємо всіх небайдужих прийняти участь у благодійній акції.

Просимо звертатись до Першотравневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який розташований за адресою: смт.Мангуш, вул. Поштова, буд. 65. Телефон (06297) 2-44-65.

meotida.com.ua

Категория: Новости » Общество

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *