Співпраця з роботодавцями щодо компенсації єдиного соціального внеску

15-04-2015, 13:35, посмотрело: 2683

Обсудить на форуме
0
В наш напружений, з економічної та політичної точки зору, час нові робочі місця – фундамент розвитку економіки країни. Чим більше робочих місць може запропонувати економіка, тим вище соціальна згуртованість суспільства і почуття захищеності кожного його члена.
Сьогодні, вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин служби зайнятості з роботодавцями. Тож, суттєвою підтримкою з боку центру зайнятості у напрямку збільшення кількості робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.
Отримання права на компенсацію єдиного соціального внеску для роботодавця - це фінансова зацікавленість у створенні нового робочого місця, а для шукачів роботи – реальна можливість працевлаштування.
Участь роботодавців у програмах створення робочих місць за умови компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску дозволяє щороку працевлаштовувати десятки безробітних.
Найбільш активною та мобільною категорією роботодавців, що охоче залучається до будь-яких нововведень та співпраці з центром зайнятості є фізичні особи - підприємці. Із загальної кількості роботодавців нашого району, що в минулому році створили нові робочі місця та виявили бажання отримати компенсацію єдиного внеску більшість складають фізичні особи – підприємці.
Упродовж 2014 року Першотравневим районним центром зайнятості прийнято рішення про компенсацію фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування 13 безробітних на новостворені робочі місця. Із них переважна більшість працевлаштована до фізичних осіб – підприємців.
Особлива увага приділялась працевлаштуванню осіб, які потребуються додаткових соціальних гарантій. На нові робочі місця з наданням компенсації єдиного соціального внеску у 2014 році працевлаштовані 5 безробітних які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, а саме: 4 особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років та 1 особа, яка має на утриманні дітей віком до шести років та 6 осіб в пріоритетних видах економічної діяльності, а саме: виробництво готової їжі та страв; вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур; вантажний автомобільний транспорт.

З початку 2015 року вже 10 безробітних отримали роботу за направленням центру зайнятості, за яких здійснюється компенсація роботодавцям єдиного внеску.
Роботодавці переконалися в перевагах співпраці зі службою зайнятості . По-перше, це можливість економії фонду заробітної плати, по-друге, надання гарантованого робочого місця працівнику протягом 2 років, тобто плинність кадрів знижується, що дає змогу більш продуктивно працювати.
Отже, багаторічний досвід роботи свідчить, що співпраця з роботодавцями більш ефективна, якщо вона будується на основі врахування інтересів роботодавця, насамперед, економічних.

meotida.com.ua

Категория: Новости » Экономика

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *