«День громади» в с. Комишувате

6-04-2015, 12:00, посмотрело: 1348

Обсудить на форуме
0
Забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення згідно із Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» залишається одним з найбільш пріоритетних напрямів діяльності райдержадміністрації.
Саме для реалізації громадянами права на звернення 03 квітня 2015 року в с. Комишувате Комишуватської сільської ради було організовано та проведено «День громади», в ході якого були вивчені нагальний стан та проблемні питання громади.
В заході взяли участь голова райдержадміністрації Черниця Д.В., керівники районних служб та управлінь Першотравневого району, Комишуватський сільський голова Жмайло В.І., працівники апарату райдержадміністрації, кореспондент районної газети «Сельская новь», мешканці Комишуватської сільської ради.
В ході проведеного заходу був заслуханий звіт Комишуватського сільського голови про виконання плану економічного та соціального розвитку ради за 2014 рік, перспективи розвитку на 2015 рік. Керівники районних служб розповіли мешканцям про законодавчі новації, відповіли на хвилюючі питання. Були обговорені найбільш гострі потреби громади, намічені шляхи їх вирішення, керівникам відповідних служб надані доручення та визначені терміни їх виконання. Голова райдержадміністрації особисто взяв контроль за їх виконанням.
«День громади» в с. Комишувате

meotida.com.ua

Категория: Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *