Спільними зусиллями допоможемо вимушеним переселенцям.

3-04-2015, 15:40, посмотрело: 1317

Обсудить на форуме
0
Події останнього часу змушують ще багатьох жителів Донецької області, в зв»язку з проведенням АТО, залишатись на території нашого району. За ініціативою районної робочої групи щодо надання допомоги та розміщення мешканців, які залишили місця постійного проживання в зв»язку з проведенням антитерористичної операції, 3 квітня було проведено виїзну акцію безпосередньо серед переселенців бази відпочинку «Меотида», що в селі Мелекіно Першотравневого району Донецької області, в якій взяли участь відповідальні особи Першотравневого районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду в Першотравневому районі, центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, Першотравневого центру первинної медико-санітарної допомоги та ін. Участь у виїзній акції взяли 13 осіб, серед яких жінки та діти. Всі вони приїхали з міста Донецьк. Мета цього заходу полягала в наданні всебічної допомоги: і інформаційно-консультативної, і гуманітарної.
Під час заходу директор Першотравневого районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна знайомила учасників з ситуацією на ринку праці району, соціальними гарантіями у сфері зайнятості, інформацією про вільні робочі місця, інформувала присутніх , що центром зайнятості на постійній основі надається повний комплекс соціальних послуг з працевлаштування біженців та осіб, які потребують додаткового захисту. в порядку, встановленому для громадян України.. Також переселенців було проінформовано про можливості набуття нової професії з наступним працевлаштуванням, участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, а також про можливості започаткування власної справи.
Вимушені переселенці змогли отримати індивідуальні консультації завідувача сектору по зверненням громадян управління Пенсійного фонду в Першотравневому районі Ольги Кравчук щодо видачі та призначення пенсій і соціальних виплат.
Директор центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Альона Чипчева проінформувала переселенців про можливості отримання гуманітарної допомоги та надала індивідуальні консультації щодо влаштування дітей у дитячий садочок.
Фельдшер Мелекінської амбулаторії Ольга Новоселова. проінформували учасників заходу про можливість отримання консультацій та допомоги з питань медичного обслуговування.
Під час заходу переселенці ділились жахливими спогадами про обстріли та перебування у підвалах, загибель близьких та рідних людей, ділились
своїми проблемами, задавали хвилюючі та болючі для них питання з вірою та надією про мирне та заможне майбутнє рідної України та своєї родини.
В цей день було проведено робочу зустріч директора центру зайнятості Надії Тєрьошкіної з керівництвом Мелекінської сільської ради Володимиром Поповичем та Валерієм Добровольним з питань організації та фінансування громадських робіт, в тому числі для внутрішньо переміщених осіб.
Ми розуміємо, що жодне тимчасове житло ніколи не стане для цих людей таким самим рідним і затишним, як їх власні квартири і будинки, які вони облаштовували роками, в яких створювали комфортні умови життя для себе та своїх родин. Наші серця сповнені співчуттям та щирим бажанням прикласти всі зусилля, щоб допомогти цим людям в надскладній ситуації, тому і надалі, тісна співпраця всіх соціальних партнерів сприятиме якісному наданню соціальних послуг громадянам, які тимчасово переміщені із зони проведення АТО.

Спільними зусиллями допоможемо вимушеним переселенцям.
Спільними зусиллями допоможемо вимушеним переселенцям.

meotida.com.ua

Категория: Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *