ПЕРШОТРАВНЕВИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

31-03-2015, 13:01, посмотрело: 1266

Обсудить на форуме
0
Ярмарок вакансій

30 березня 2015 року в Першотравневому районному центрі зайнятості було проведено Ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості.
В Ярмарку прийняли участь 20 безробітних, 12 осіб, з числа зайнятого населення та 9 роботодавців.
Ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць на території району, дати можливість вирішити проблему працевлаштування, вибору професії, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм спеціалістів, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.
На Ярмарок було представлено 20 вакансій по Першотравневому району, в т.ч. 17 - за робітничими професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, механік, адміністратор; 3 – за робочим місцем, не потребуючим кваліфікації – охоронник, продавець непродовольчих товарів, буфетник.
В роботі Ярмарку приймали участь представники ТОВ «Технохім», СФГ «Пролісок», СФГ «Ия», СФГ «Оріон», СТОВ «Агрофірми «Надія», ОФ «Привільне», СФГ «Мрия» та ФОП Сичова Л.О., ФОП Бояр І.Ф.
Всі присутні отримали інформацію про реальний стан ринку праці району та його потреби в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості, професії, які актуальні на ринку праці району та регіону.
Під час заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувались з роботодавцями, отримали індивідуальні консультації спеціалістів, ознайомились з банком вакансій.
Крім того, для безробітних громадян проводилися і заходи, що сприяють прискоренню їх працевлаштування, зокрема, семінар з загальних питань зайнятості, метою якого було набуття навичок техніки спілкування з роботодавцями.
За результатами ярмарку 20 безробітних були направлені на працевлаштування до ТОВ «Технохім», СФГ «Пролісок», СФГ «Ия», СФГ «Оріон», СТОВ «Агрофірми «Надія», ОФ «Привільне», СФГ «Мрия», ФОП Сичова Л.О., ФОП Бояр І.Ф. на вакантні посади тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, механік, адміністратор, охоронник, продавець непродовольчих товарів, буфетник.

meotida.com.ua

Категория: Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *